Blooms
W SAMYM SERCU POZNANIA

Blooms Boutique Hostel Inn & Apartments

Hostel z domową atmosferą

Blooms Boutique Hostel Inn & Apartments to Hostel z domową atmosferą. Różnorodność, wyposażenie oraz metraż pokoi, jakie oferujemy naszym Gościom, sprawia, że Blooms Boutique Hostel Inn & Apartments jest dogodnym miejscem dla Wszystkich szukających komfortowego wypoczynku w przystępnej cenie. To idealne miejsce dla podróżników, gości biznesowych jak i dla rodzin z dziećmi oraz dla ludzi zmęczonych hotelową rutyną i anonimowym podejściem do klienta. Cudowna rodzinna atmosfera, tworzona przez naszych gości jak i przez zawsze uśmiechnięty personel, sprawi że pobyt w Poznaniu będzie niezapomniany.

Lokalizacja

Wśród zabytkowych kamienic

Znajdą nas Państwo tuż przy głównej – pieszej arterii miasta Poznań – ul. Półwiejskiej. Blooms Boutique Hostel Inn & Apartments otoczony przez zabytkowe kamienice, wyróżnia się współczesnym stylem, nie tracąc jednocześnie ducha przeszłości. Wchodząc przez bramę na dziedziniec mają Państwo możliwość podziwiania zabytkowej ceglanej elewacji. Po lewej stronie znajduje się wejście, a recepcja umieszczona jest na 2 piętrze.

Sprawdź usługi

Dostępne u nas

Podczas pobytu, komfort zapewnią Państwu poniższe usługi, dostępne w Blooms Boutique Hostel Inn & Apartments.

Sprawdź regulamin i zasady pobytu w obiekcie

Blooms Boutique Hostel Inn & Apartments

Nasz zespół

Dyspozycyjny o każdej porze

O atmosferę w Blooms Boutique Hostel Inn & Apartments i komfort naszych gości dba, dostępny przez całą dobę, profesjonalny zespół, który dokłada wszelkich starań aby wszyscy czuli się u nas, jak w domu. Do dyspozycji gości jesteśmy o każdej porze dnia i nocy gotowi udzielić potrzebnych informacji albo pomóc w rozwiązaniu problemu.

Oferty specjalne

polecane pakiety

PFR